çarıklı hafriyat

Hakkımızda

ÇARIKLI HAFRİYAT İNŞ. TAAH. NAK. OTO İŞ MAK. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ÇARIKLI HARFİYAT olarak,1967 Yılından beri faaliyet göstermekteyiz.

1997 yılında Çarıklı İnş.Taah.Nakliyat Otomotiv İş Makina San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak şirketleşen firmamız sektöre damgamısını vurmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme yaparak ve kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir.

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi, büyüyen bir firma olarak hafriyat alma sektöründe ÇARIKLI HARFİYAT olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

Web sitemizdeki referans listesinde verilen bilgiler doğrultusunda yeterli eleman, teknik kadro, malzeme-ekipman ve bilgiye sahip olan firmamız gelişen inşaat sektörü teknolojisini takip ederek ve bu teknolojiyi bilfiil uygulayarak bugüne ulaşmış, sektörün doğru yorumlanması kültürünü yakalamıştır.

çarıklı hafriyat

Copyright © 2023. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Web Tasarım : OnRWEB.net

Yeniköy Mah. Hafriyatcılar Sit. No:12 Melikgazi/Kayseri

(0352) 355 29 28 - carikli@cariklihafriyat.com